نیروی زمینی شهید شاملی کازرون قهرمان لیگ برتر هندبال مردان ایران شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آینه فارس،در روز پایانی دور برگشت مرحله دوم لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، ساعت ۱۵ امروز تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با نتیجه ۲۲-۲۰ مس کرمان را شکست داد و بر سکوی قهرمانی این رقابت‌ها ایستاد.
شاملی نیمه نخست را با نتیجه ۱۲-۱۱ بسود خود به پایان برد و در نیمه دوم بازی درگیرانه و زیبای دو تیم تا لحظات پایانی نزدیک دنبال شد، اما نماینده فارس با ارائه بازی هوشمندانه‌تر موفق به شکست مس کرمان مدافع عنوان قهرمانی شد.

در پایان مرحله سوم سی و سومین دوره رقابت‌های دسته برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با ۱۲ برد، ۲ تساوی، بدون شکست و ۲۶ امتیاز، عنوان قهرمانی هندبال مردان کشور را از آن خود کرد و تیم‌های مس کرمان و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۲۲ و ۱۶ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان این مسابقات تیم‌های شاملی کازرون و مس کرمان با کسب مقام‌های اول و دوم به عنوان نماینده ایران سال آینده در جام باشگاه‌های آسیا حضور خواهد یافت.

در گروه M مرحله سوم مسابقات دسته برتر هندبال مردان تیم‌های شاملی کازرون، مس کرمان، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، فرازبام خاییز دهدشت، ذوب آهن اصفهان، زغال سنگ طبس، پرسپولیس بهبهان و پاس ناجا قم حضور دارند.

دور برگشت مرحله سوم لیگ برتر هندبال مردان باشگاهاایرکشور در تالار هندبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تهران برگزار شد