اختلاف مالی بین ۳ نفر در شهر شیراز، منجر به قتل آن‌ها شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آینه فارس ،سرهنگ کاووس حبیبی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیر اندازی در یکی از خیابان‌های شهر شیراز، بلافاصله مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی با بیان اینکه مأموران به محض ورود به محل درگیری با جسد یک نفر در پاگرد راه پله طبقه اول ساختمان مواجه می‌شوند، افزود: در بررسی‌های بیشتر مأموران انتظامی و ورود به آپارتمان، آثار درگیری و شکستن گلدان‌ها مشاهده و جسد دو نفر دیگر نیز کشف می‌شود.
سرهنگ حبیبی افزود: با حضور عوامل اکیپ بررسی صحنه جرم و کارآگاهان پلیس آگاهی، تحقیقات جامعی انجام و در نهایت مشخص شد که دو برادر ۲۳ و ۳۱ ساله بر سر مسائل مالی با فردی ۵۲ ساله، اختلاف داشته اند که برای حل موضوع وی را به منزل خواهرشان دعوت می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه این موضوع در نهایت منجر به درگیری ۳ نفر حاضر در منزل می‌شود، گفت:این افراد یکدیگر را مورد اصابت چاقو قرار می‌دهند و یکی از برادران به دلیل شدت جراحات وارده فوت می‌کند.
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: برادر دیگر نیز، فرد ۵۲ ساله را در حالی که مجروح شده و قصد فرار داشته، در راه پله مورد اصابت گلوله قرار داده و به قتل می‌رساند و پس از بازگشت به منزل با استفاده از اسلحه شکاری در اختیار خود، با شلیک گلوله اقدام به خودکشی و به زندگی اش پایان می‌دهد.
سرهنگ حبیبی گفت: خشم و عصبانیت و عکس العمل لحظ‌های باعث وقوع اتفاقات ناگواری می‌شود، بنابراین باید از این قبیل حوادث درس بگیریم و هیچگاه در وضعیتی که بنا به هر دلیلی در موقعیت تنش زا قرار داریم، عجولانه واکنش نشان ندهیم.