شهرداری شیراز به‌عنوان دستگاه‌ اجرایی برتر استان فارس در سفر دولت سیزدهم‌ به فارس تقدیر شد

شهرداری شیراز؛ دستگاه اجرایی برتر استان فارس در اقدامات اثرگذار رسانه‌ای و تبلیغی

به گزارش آینه فارس، استاندار فارس طی آیینی از شهرداری کلان‌شهر شیراز به‌عنوان دستگاه‌ اجرایی برتر استان در سفر دولت سیزدهم‌ به فارس تقدیر کرد.

محمدهادی ایمانیه در این آیین که با حضور اسماعیل قزل‌سفلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، عباس فرج‌زاده مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی، روابط عمومی ها و اصحاب رسانه انجام شد، از مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز به‌‌ عنوان مدیر روابط عمومی برتر دستگاه‌ اجرایی استان تقدیر کرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس در لوحی که در تقدیر از حوزه ارتباطات‌ شهرداری آمده است، اظهار کرد: دومین سفر رئیس‌جمهور و اعضای هیئت‌دولت به استان پهناور فارس، بارقه‌هایی از امید برای شتاب در گام نهادن استان فارس در مسیر رشد و توسعه و حل بسیاری از مشکلات مزمن شده به دل‌ها تابانید و یک حرکت منسجم فراگیر و هنرمندانه رسانه‌ای-تبلیغی در راستای بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پدید آورد.

استاندار فارس تصریح کرده است: از تلاش اثرگذار رسانه‌ای و اقدامات مؤثر تبلیغی و مساعی ماندگار، در ایجاد پل ارتباطی و کم کردن فاصله میان کارکردهای نظام و آگاهی مردم از آن و کمک به بیان رسای دولت در اطلاع‌رسانی خدمات و تبیین دستاوردهای امیدآفرین برای مردم عزیز دیار فارس و تولید روایت اول و غالب در جریان این سفر و انتخاب به عنوان مدیرکل روابط عمومی برتر دستگاه اجرایی استان در سفر دولت سیزدهم به فارس تقدیر و تشکر بعمل می‌آید.

امید که در پرتو عنایات حضرت حق همواره در خدمت به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظل توجهات امام عصر عجل الله تعالى فرجه الشریف و رهنمودهای داهیانه رهبر حکیم انقلاب، اسلامی موفق و مؤید باشید.