به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آینه فارس، سردار احمد خورشیدی آزاد رئیس ستاد جنبش مردمی هموطنان وفادار رئیسی در کشوردر همایش مسؤلین ستادهای مردمی آیت الله رئیسی ،امروز در شیراز،افزود:نفوذی ها، نفوذ کرده در دستگاه های دولتی ما واجازه تصمیم گیری های درست و نجات بخش و تحول آفرین را نمی دهند

اختلاف طبقاتی اقتصادی در ایران ۱۶ برابر هست،و از این لحاظ جز ۸ کشور اول دنیا هستیم،در حالیکه از حیث نفت و گاز اول دنیا هستیم .
دولت کارآمد اگر بر سر کار بیاید میتواند این مسائل را حل کند اما باید این را هم بدانیم که دولتی که می آید با صندوق ذخیره ارزی خالی روبروست و بدهی بانکی بسیار بالا.
وی برنامه هایی برای حل مشکلات اقتصادی ارائه کرد و افزود من به دولت ایت الله رئیسی کمک خواهم کرد و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی خود را در خدمتشان قرار میدهم.
سردار خورشیدی افزود یکی از راه حل های کمک به قشر آسیب پذیر پرداخت یارانه است ،اما در صورتیکه هدفمند باشد و باعث افزایش قیمت ها نشود ،و باعث افزایش قیمت حامل های انرژی نشود .
سردار خورشیدی افزود،پارچه مشکی در ایران سالی ۵۵میلیون متر مربع فروش دارد و این امتیاز در اختیار ۴ نفر آقازاده هست که نمیگذارند کارخانه تولید پارچه مشکی در ایران و شهرهای ایران احداث شود و باعث سود اکثریت شود و سود ۱۲۰۰۰ میلیاردی سالیانه فقط به این ۴ نفر میرسد ،دولتی باید بر سر کار بیاید که جلوی آقا زاده ها و رانت خوارها را بگیرد .
دولت آینده نیز میتواند با جلوگیری از فرار های مالیاتی کشور را با مالیات پیش ببرد ،همانطور که کشورهای مختلف با مالیات کشورداری میکنند.