فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح قلع و قمع ۲۰۰ هزار متر از کاربری‌های غیرمجاز در منطقه سیاخ دارنگون شیراز به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد

رفع تصرف از ۲۰۰ هزار متر از اراضی ملی در سیاخ دارنگون شیراز
فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح قلع و قمع ۲۰۰ هزار متر از کاربری‌های غیرمجاز در منطقه سیاخ دارنگون شیراز به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

رفع تصرف از ۲۰۰ هزار متر از اراضی ملی در منطقه سیاخ دارنگون شیرازبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس،سردار رهام‌بخش حبیبی گفت: در پی مراجعه نماینده منابع طبیعی مبنی بر تصرف غیرقانونی اراضی ملی و ایجاد ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه سیاخ دارنگون شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان شیراز پس از هماهنگی با مقام قضائی به همراه نمایندگان جهاد کشاورزی به مکان‌های مذکور اعزام و نسبت به اجرای طرح تخریب ۵۰ مورد کاربری غیرمجاز شامل پی کشی، فنداسیون، دیوار کشی اقدام کردند.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در این خصوص ۲۰۰ هزار متر از اراضی ملی رفع تصرف و به بیت‌المال بازگردانده شد، گفت: کارشناسان ارزش زمین‌های مذکور را ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
سردار حبیبی از شهروندان خواست هرگونه اخبار در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز و تغییر کاربری در اراضی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند