فرماندار شهرستان شیراز گفت: تا این ساعت نتیجه دقیق و نهایی انتخابات شورای شهر شیراز مشخص نشده است.

 اخبار و مستند سازی ستاد انتخابات شهرستان شیراز، محمد رضا امیری شامگاه شنبه ۲۹ خرداد ماه در یک گفتگوی رادیو و تلویزیونی با بخش های خبری تصریح کرد: تاکنون هیچ نتیجه‌ای از انتخابات شورای شهر این شهرستان در هیات اجرایی منتشر نشده است، از شهروندان شیرازی می خواهیم تا صبر و حوصله داشته باشند و به شایعات توجه نکنند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز تشریح کرد: با توجه به گستردگی شعب اخذ رای در این شهرستان که حدود یک چهارم شعب کل استان فارس را تشکیل داده بود، فرآیند شمارش و تجمیع به طول خواهد انجامید.
نماینده عالی دولت در شهرستان شیراز با اشاره به اینکه بلافاصله پس از جمع بندی و اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری به ستاد وزارت کشور و شورای نگهبان کار بررسی و رسیدگی به صورت جلسات انتخابات شورا در هیات اجرایی آغاز شده است، افزود: این فرآیند تا ساعات آینده و تا فردا صبح هم ممکن است ادامه یابد، نتایج اعلام خواهد شد.
فرماندار شهرستان شیراز خاطرنشان کرد: در ابتدای فرآیند رای گیری در شیراز به دلیل کندی سیستم مجبور شدیم انتخابات را ساعاتی به شکل دستی انجام دهیم، لذا جمع بندی آن دقت بالایی را می‌طلبد و به زمان نیاز دارد.