رئیس مجمع نمایندگان فارس گفت: بایستی از تهران جدا شویم و شهرستان‌ها و استان‌ها را دریابیم و پایتخت‌نشینان فقط باید نظارت کنند

به گزارش پایگاه خبری آینه فارس، علیرضا پاکفطرت گفت: استان پهناور فارس نیروهای مستعد خوبی دارد، از شمالی‌ترین نقطه تا نقاط جنوبی مستعد است و مجمع نمایندگان فارس که در کمیسیون‌های مختلف هستند همگی دارای وحدت هستند و معتقدند در هر شهرستانی کارخانه و قطب تولیدی ایجاد شود مثل ستارگانی هستند که می‌درخشند و کل استان را روشن می‌کنند.

او با بیان اینکه نمایندگان فارس ملی و استانی فکر و عمل می‌کنند، گفت: استان فارس می‌تواند جنوب کشور را توسعه دهد بایستی در اقتصاد ملی نقش داشته باشد.

پاکفطرت گفت: ما محکوم به کار هستیم اگر نتوانیم اقتصاد را شکوفا کنیم دین ضربه می‌خورد چون ما پرچم مدیریت با دینداری را بلند کردیم.

او گفت: دولت یازدهم در این دوره به صورت قاطع به دنبال رونق تولید و مانع زدایی است و قوانینی که تصویب می‌شود در همین رابطه است.

رئیس مجمع نمایندگان فارس گفت: قانون تعارض منافع که مطرح است؛ سبب می‌شود مردم از سرخوردگی نجات پیدا کنند همچنین طرح جهش شرکت‌های دانش بنیان که تصویب شد می تواند علم را به ثروت تبدیل کند.

او با بیان اینکه مالیات بر تولید کاهش پیدا کرد و به ۵ درصد می رسد، گفت: رشد اقتصادی بعد از ۱۰ سال که یک درصد بود برای سال آینده قرار است به ۸ درصد برسد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان فارس با توجه به دانشگاه خوبی که دارد، می تواند قطب الکترونیک و صنایع کوچک و متوسط باشد.

پاکفطرت با تاکید بر اینکه بایستی از تهران جدا شویم و شهرستان‌ها و استان‌ها را دریابیم، گفت: پایتخت‌نشینان فقط باید نظارت کنند.

انتهای پیام