همزمان با دهه مبارک فجر، سامانه متمرکز ثبت‌نام وام قرض‌الحسنه بازنشستگان سازمان تأمین‌اجتماعی، برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ۱۲ میلیون تومانی آغاز به کار کرد

ثبت‌نام وام قرض‌الحسنه بازنشستگان تأمین اجتماعی به گزارش آینه فارس روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی با اعلام این خبر اضافه کرد: هر یک از بازنشستگان تأمین‌اجتماعی می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز پنج‌شنبه ۲۰ بهمن لغایت ۳۰ بهمن شخصاً و به شکل غیر حضوری، برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ۱۲ میلیون تومانی در این سامانه ثبت‌نام کنند.

بنا به این اطلاعیه، تسهیلات قرض الحسنه سازمان تأمین‌اجتماعی در این مرحله علاوه بر متقاضیان تهرانی به سایر بازنشستگان واجد شرایط در سراسر کشور البته متناسب با سهمیه هر شهرستان تعلق می‌گیرد.

روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ بازنشستگان ۵۰ تا ۷۰ ساله‌ای که دارای حداقل دو فرزند تحت‌تکفل بوده و در ۲ سال گذشته هیچ تسهیلات قرض‌الحسنه‌ای دریافت نکرده‌اند را در اولویت بهره مندی از این تسهیلات برشمرد.

یاد آور می‌شودثبت‌نام وام قرض‌الحسنه بازنشستگان تأمین اجتماعی باید در سامانه خدمات غیر حضوری سازمان تأمین‌اجتماعی به نشانی es.tamin.ir از پیش ثبت‌نام کرده باشند.

همچنین داشتن حداقل ۱۰ سال سابقه بیمه‌پردازی از شرایط الزامی برای ثبت نام دریافت این وام اعلام شده است