فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز گفت: این ناحیه بیش از ۳۰۰ هزار بسته معیشتی را از ابتدای شیوع کرونا تا امروز میان افشار محروم و آسیب‌پذیر این شهرستان توزیع کرده است.

سرهنگ محمد بهادر علیپور فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز در حاشیه برگزاری رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه برای رانندگان تاکسی شهری گفت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری این رزمایش جهت اقشار محروم، سپاه ناحیه ثارالله شیراز هم از ابتدای شیوع کرونا تا امروز بیش از ۳۰۰ هزار بسته معیشتی را میان افشار محروم و آسیب‌پذیر توزیع کرده است.

او به همکاری خواهران و برادران بسیجی و خیرین محلات در همکاری با این ناحیه اشاره و گفت: سپاه ناحیه ثارالله شیراز در عرصه‌های مختلفی در ایام کرونا ورود کرده که بسته‌های معیشتی یکی از این عرصه هاست که توانسته است در شناسایی و تامین قشر هدف موفق عمل کند.

او گفت: پاکبانان، کارگران روزمزد ساختمانی، کارگران فضای سبز، و امروز هم رانندگان تاکسی شهری شهر شیراز، از جمله اقشار هدف امسال سپاه ناحیه ثارالله شیراز هستند.

سرهنگ علیپور گفت: برگزاری برنامه‌های مناسبتی همراه با تکریم و احترام و توزیع بسته‌های معیشتی میان اقشار و شاغلین مشاغل آسیب پذیر، از جمله برنامه‌های سال جاری است که از ابتدای سال تاکنون برای مشاغل یادشده انجام شده است.

او به رزمایش بزرگ نذر رهایی و ورود سپاه ناحیه ثارالله شیراز از ابتدا در این عرصه، گفت: تاکنون بیش از ۷۵ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد توسط بسیجیان و خیریه این ناحیه آزاد، و به آغوش خانواده بازگشته‌اند.

ورود به عرصه‌های محرومیت زدایی، دیگر عرصه‌های ورود ناحیه ثارالله شیراز است که فرمانده این ناحیه با اشاره به آن، گفت: در این عرصه گروه‌های جهادی بسیجی در سطح شهر و حاشیه شهر شیراز مشغول ارائه خدمت هستند و در عرصه‌های عمرانی، آبرسانی به روستاها، مرمت و ساخت منازل محرومین، قدم‌های بزرگی برداشته شده که تا پایان مبارزه با کرونا ادامه خواهد داشت.

علیپور به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر این که خدمت رسانی به مردم بزرگترین و مهمترین ماموریت بسیج است، گفت: بسیجیان ناحیه ثارالله همواره پیش قدم هستند تا در هر عرصه‌ای که مردم نیاز داشته باشند به خدمت مشغول شوند.