مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از دریافت مجوز رسمی فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت در پنج رشته ورزشی خبر داد

به گزارش آینه فارس ،سید ابوالحسن محمدی، گفت: امور ورزش شرکت ملی نفت مجوز رسمی فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با مرکزیت شهر شیراز را صادر کرد.
محمدی، افزود: این باشگاه برای شروع در رشته‌های کشتی فرنگی، تکواندو، هندبال، بسکتبال و فوتبال از امسال در لیگ‌های برتر کشوری و استانی فعالیت می‌کند.
وی ادامه داد: تیم‌های این باشگاه در رشته‌های کشتی فرنگی و تکواندو آقایان و هندبال بانوان در رده سنی بزرگسالان در سطح لیگ برتر کشور و در رشته‌های فوتبال آقایان و بسکتبال بانوان در رده‌های سنی بزرگسالان در سطح لیگ‌های استان فارس در مسابقات ورزشی حضور می‌یابند.
وی افزود: در حال حاضر با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، اعضای تیم‌ها از میان ورزشکاران نخبه بومی حوزه فعالیت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و فرزندان مستعد کارکنان این شرکت انتخاب شده و به زودی تمرینات آن‌ها آغاز می‌شود.
محمدی، ادامه داد: با توجه به اینکه این باشگاه در ابتدای راه قرار دارد، با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، تیم‌ها جهت آمادگی از اماکن و امکانات ورزشی این سازمان استفاده می‌کنند، اما در دراز مدت این باشگاه صاحب اماکن ورزشی اختصاصی می‌شود.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، با اشاره به اینکه راه اندازی این باشگاه نتیجه تلاش جمعی مسئولان استانی و حمایت و نگاه مثبت مسئولان ورزش وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بوده است، افزود: با راه اندازی این باشگاه فضای مناسب جهت پرورش استعداد‌های بومی مناطق عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و توسعه ورزش‌های همگانی فراهم می‌شود.
محمدی، در پایان با اشاره به اینکه استان فارس یکی از مهمترین قطب‌های تولید گاز در سطح کشور است، گفت: توجه به مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت به ویژه در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی یکی از مهمترین مطالبات مردم این استان طی سالیان گذشته بوده است و با راه اندازی این باشگاه رضایتمندی خوبی به وجود می‌آید