سرپرست دادسرای جنائی شیراز در پی ناپدید شدن دختر اصفهانی در شیراز گفت: از لحظه دریافت گزارش دستورات قضایی جهت پیگیری موضوع صادر شد

به گزارش آینه فارس، در پی انتشار خبر و کلیپی از ناپدید شدن یک دختر ۲۲ ساله در شیراز معاون دادستان مرکز استان و سرپرست دادسرای جنائی و جرائم امنیتی شیراز گفت: از لحظه دریافت گزارش مبنی بر عدم مراجعه نامبرده به منزل و تشکیل پرونده در مرجع انتظامی دستورات قضایی ویژه‌ای جهت پیگیری موضوع صادر شد.

افشین محمدی دره شوری گفت: پرونده قضایی تحت نظر بازپرس شعبه ۱۳ دادسرای ویژه رسیدگی به امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز در حال تکمیل است.

او افزود: تا کنون سه نفر در این خصوص بازداشت شده اند که دو نفر به دلیل ارائه دلایل مثبت بی گناه و با رفع ظن آزاد شده و یک نفر کماکان در بازداشت به سر می‌برد.

او گفت: اقدامات پلیسی و اطلاعاتی با نظارت مقام قضایی همچنان ادامه دارد و همه دستورات لازم قضایی به ضابطین در جهت باز شدن گره این پرونده صادر شده است.

محمدی دره شوری گفت: اطلاعیه‌های صادر شده توسط خانواده این دختر ۲۲ ساله می‌تواند کمک شایانی به مرجع انتظامی برای پیگیری پرونده کند، آنچه مسلم است همه توان پلیس و مقام قضایی معطوف به یافتن فرد گمشده است، اما همکاری خانواده و مطلعین می‌تواند سرعت به نتیجه رسیدن تحقیقات را افزایش دهد.

قریب به ۴۲ روز قبل یک دختر ۲۲ ساله اصفهانی که به همراه خانواده خود به شیراز سفر کرده بود که در معالی آباد شیراز ناپدید شد و تا کنون خبری از وی در دست نیست